ارتباط با صنعت و جامعه

فراخوان طرح هاي مشترک ايران و روسيه


اعضا محترم هیأت علمی ، اساتيدمحترم و دانشجویان گرامی با عنايت به همکاري دانشگاه آزاد اسلامي با معاونت برنامه ريزي و نظارت راهبردي رياست جمهوري و همچنين در راستاي هدايت واحد هاي پژوهشي دانشگاهي در برآورده ساختن نيازهاي علمي و پژوهشي کشور، و باتوجه به نامه مدير کل امور پژوهشي دانشگاه آزاد اسلامي ، طرح هاي قابل اجرا در سطح کلان خود را براي اجراي سندهاي توسعه و نقشه جامع علمي کشور تا پايان مردادماه 1395 به اداره کل امور پژوهشي دانشگاه آزاد اسلامي با هماهنگي واحد ارسال فرماييد.

اعضا محترم هیأت علمی و دانشجویان گرامی جهت شرکت در دوره های آموزشی-تخصصی پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران در سال 1394 تا پایان بهمن ماه سال جاری به دفتر ارتباط با صنعت و جامعه واحد مراجعه نمائید.

* با توجه به اعلام آمادگی بانک تجارت در محورهای ؛ واگذاری پروژه های تحقیقاتی بانک به اساتید محترم ، حمایت از طرح های دانش بنیان ، اعطای تسهیلات جهت اجرای پروژه های تحقیقاتی و حمایت مالی از پایان نامه های دانشجویان ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر  و ارسال طرح ها و پروژه های خود به آدرس www.tejaratbank.ir مراجعه نمائید.

* نظر به اینکه تحقیق یا پایان نامه کارشناسی رشد و دکتری تخصصی که در رابطه با مبارزه با مواد مخدر باشد ، از سوی ستاد مبارزه با مواد مخدر مورد حمایت مالی قرار می گیرد.

پایان نامه کارشناسی ارشد: 20000000 ریال

رساله دکتری: 40000000 ریال

* وزارت آموزش و پرورش استان مرکزی اولویت های پژوهشی خود را در حوزه سواد آموزی اعلام کرده است. علاقه مندان جهت ارائه پروپزال و کسب اطلاعات بیشتر به ادرس http://markazi.medu.ir  مراجعه نمائید.